Apie įmonę

Pabaigoje 90-ųjų ATEC group pristatė "ATEC" plastmasės liejimo mašinų liniją Europos rinkai. Sukurta Europai ir pagaminta Azijoje. Iškėlėme sau užduotį pasiūlyti Europos rinkai puikų kokybės, ekonomiškumo ir universalumo derinį.
Mums pavyko!

Rėmėmes savo ilgamete patirtimi ir glaudžių bendradarbiavimu su klientais siekiant kuo tiksliau išsiaiškinti Jų poreikius. Per metus, nes, kaip mes dirbame su mūsų klientais, siekiant patenkinti savo augančius poreikius, ATEC vis daugiau dėmesio skiriama teikiant išsamią gamybos sprendimus. Tai apima ne tik slėginio liejimo mašinas, bet ir visą eilę remti įrangą ir komponentus.

UAB "ATEC Engineering" veiklą pradėjo 2012m. bet turi didelę patirtį plastmasės liejimo mašinų, pramoninių robotų ir kitos įrangos srityse. Puikiai organizuotas kolektyvas suteiks Jums išsamią konsultaciją, pateiks iškilusių problemų gamyboje sprendimo būdus bei pateiks Jūsų poreikius atitinkančius, kokybiškų įrangos komponentų pasiūlymus. Greitai ir kokybiškai suteikiame pilną gamybos staklių servisą. Patyrę darbuotojai greitai suranda gedimų priežastys ir pateikia problemų sprendimo alternatyvas.

Turime didelę patirtį gamybos automatizavimo sferoje. Visada stengiamės pateikti geriausius ir racionaliausius automatizavimo projektus.

Atstovaujame garsias, savo kokybę pasižyminčias kompanijas Baltijos šalyse.


Mes laikomės nuomonės - Geriausia reklama, patenkinto kliento rekomendacija.