Separatoriai

N-CPST tipo konvejeris su atraminiu separatoriumi

Tvirtas rėmas pagamintas iš pirminio ekstruzinio aliuminio profilio Alloy 6060, apsaugotas anodavimo būdu (storis 15 mikronų).
Standartiškai atsparus įbrėžimams ir tepimui diržas, su lygiu žaliu poliuretanu (žr. "Pantone 320");vulkanizuota diržo jungtis.
Minimalus ir maksimalus juostos atsparumas temperatūrai nuo -10°C iki +90°C.
Standartinė transmisijos grupė, kurią sudaro 0,12 kW, trifazis, asinchroninis variklis, sumontuotas su reduktoriumi su nuolatiniu tepimu.

Standartinė atskyriklio transmisijos grupė, kurią sudaro 0,09 kW trifazis asinchroninis variklis, sumontuotas su reduktoriumi su nuolatiniu tepimu ir sukimo momento ribotuvu.
Stacionarus standartinis konvejerio greitis 3 m/min.
Konvejerio komplektas su "Siemens" paleidimo ir stabdymo jungiklio / variklio išjungimu, 5m kabelis ir 4P CE jungtis (3 fazės + žemė).
Standartinė variklio įtampa 400 V / 50 Hz.

Pagal pageidavimą galima įsigyti "Easy Line" versiją su supaprastintomis atraminėmis kojomis, kurios leidžia sumažinti konvejerių galutinę kainą apie 15%.

Siųsti užklausą

SR būgninis separatorius

Atskyriklis su sukamuoju būgnu, kurį sudaro 24 PVC ritinėliai, kurių skersmuo 50 mm ir ilgis 800 mm (atstumas tarp ritinėlių gali būti sureguliuotas rankiniu būdu). Kiekvienas separatorius turi savo inverterį, reguliuojantį būgno sukimosi greitį; Galimas reguliavimo diapazonas: nuo 4 aps/min., iki 20 aps/min. SR separatoriuje atstumas tarp ritinėlių yra reguliuojamas rankiniu būdu. Būgno rėmas pritvirtintas dviem srieginiais strypais, leidžiančiais reguliuoti būgno polinkį abiejose pusėse. Būdingas santykis tarp būgno sukimosi greičio ir nedidelio priešpriešinio nuolydžio nustatymo leidžia efektyviai atskirti gaminį nuo šalutinio produkto. Standartiniame separatoriuje gali būti keičiamas ritininis būgnas į perforuotą būgną. Variklio įtampa: 220V/50Hz., Vienfazis.

Siųsti užklausą

SM būgninis separatorius

Atskyriklis su sukamuoju būgnu, kurį sudaro 24 PVC ritinėliai, kurių skersmuo 50 mm ir ilgis 800 mm (atstumas tarp ritinėlių gali būti sureguliuotas rankiniu būdu).
Kiekvienas separatorius turi savo inverterį, reguliuojantį būgno sukimosi greitį; Galimas reguliavimo diapazonas: nuo 4 aps/min., iki 20 aps/min.
SR separatoriuje atstumas tarp ritinėlių yra reguliuojamas rankiniu būdu.
Būgno rėmas pritvirtintas dviem srieginiais strypais, leidžiančiais reguliuoti būgno polinkį abiejose pusėse.
Būdingas santykis tarp būgno sukimosi greičio ir nedidelio priešpriešinio nuolydžio nustatymo leidžia efektyviai atskirti gaminį nuo šalutinio produkto.
Standartiniame separatoriuje gali būti keičiamas ritininis būgnas į perforuotą būgną.
Variklio įtampa: 220V/50Hz., Vienfazis.

Siųsti užklausą

FSRV spiralinis separatorius

Atskiras agregatas su nepriklausomu pagrindu ant žemės (jei reikia, jis sumontuojamas ant konvejerio). AISI 304 veidrodinio poliruotojo skirstytuvo skyriklis. Transmisijos grupė, esanti dešinėje pusėje, galia 0,09 kW, su sukimo momento ribotuvu. Atskyriklio ritinio sukimosi greitis: 70 aps./min. Atskyriklis paleidžiamas / sustabdomas naudojant "Siemens" jungiklį. Standartinė variklio įtampa 400 V / 50 Hz.

Siųsti užklausą

N-SRS separatorius

Egziztuoja trys modeliai:
1 - N-SRS 1 modelis konvejeriui su darbiniu pločiu 240 mm
2 - N-SRS 2 modelis konvejeriui su 340 mm darbiniu pločiu
3 - N-SRS 3 modelis konvejeriui su 440 mm darbiniu pločiu
Šis separatorius skirtas montuoti ant N-CPR ir N-CPTR konvejerių.
Judėjimo perdavimas iš konvejerio į atskirą ritininį ritinį pavaizduotas su PU diržu.
Atsižvelgiant į juostos elastingumą, atstumas tarp separatoriaus ritinėlio ir konvejerio gali būti reguliuojamas nuo 5 mm iki 20 mm.
Konvejeris, ant kurio sumontuotas N-SRS separatorius, turi turėti diržą su plokštelėmis, kurių maksimalus aukštis yra 20 mm.

Siųsti užklausą

N-FSRV spiralinis separatorius

Galime pasiūlyti trys N-FSRV separatorių modelius:
1 - N-FSRV 1 modelis konvejeriui su 240 mm darbiniu pločiu
2 - N-FSRV 2 modelis konvejeriui su 340 mm darbiniu pločiu
3 - N-FSRV 3 modelis konvejeriui su 440 mm darbiniu pločiu
N-FSRV ertmių separatorius yra montuojamas tiesiai ant konvejerio, iš kurio spiralė gauna savo sukimosi judesį.
Judėjimas iš konvejerio į spiralinį volą perduodamas PU diržu. Saugumo sumetimais esant mažiausiam pasipriešinimui spiralinis volelis sustoja.

Siųsti užklausą